Aslan’ları 2020’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

24 Aralık 2019 Salı 16:59

Sevgili Aslan’lar, 2020’de yine öz bakım, iş ve sağlık konularına ağırlık vereceksiniz. Ancak daha bütünsel ve neşeyle yaklaşacaksınız. Bu alanlarda bir dönüm noktası için güçlü bir yıl, bir şeylerin değişmesi gerekecek. 2020 yılının başlarında, iş veya sağlık ve alışkanlıklarınızla ilgili olarak ele alınacak bir gerçeklik kontrolü olabilir, daha sonra daha büyük olmasa bile yeniden inşa edilirsiniz.

Günlük işlerinizi ve rutinlerinizi geliştirmek için radikal değişiklikler yapmak için bir yıl. Motivasyon, Jüpiter ve Plüton’un Mart ayından Kasım ayına kadar Çalışma Ortamı ve Sağlık Evinizde güçlerini birleştirirken daha önce hiç yaşamadığınız yeni seviyeye gelebilirsiniz. Hayatınızdaki yapıları yeniden inşa etmek ve geliştirmek için güçlü bir enerji olacak. Jüpiter-Neptün yönü, aşk yaşamınız için güzel bir ortam sunacak. 2020'de ilişkileriniz çok güzel bir şekilde artacak. Yine de Satürn'ün çalışma ve ortaklık arasındaki zamanınızı bölecek. Satürn, Çalışma Ortamı Evinizden 17 Aralık'ta ayrılacak. Jüpiter, çalışma alanınız, projeleriniz, rutinleriniz, sağlık ve sağlıklı yaşam programları konusunda en yeni konuğunuz olacak ve sürecin tadını çıkarmanıza yardımcı olacak. Aralık, ortaklık ile ilgili yeni bir başlangıç ​​için muhteşem ve pratik enerji getirecek.

Son yıllarda işinize ve sağlığınıza daha fazla olgunluk kazandırırken, bu enerji kilit birebir ilişkileriniz için yön değiştirecek. Önümüzdeki yıllarda ilişkilerinizi ağır hissettiğiniz zamanlar olacak, ancak yaşamınızın bu alanını belirsiz bir şekilde kaldırma ve çözme potansiyeliniz yüksek olacak. Kariyeriniz yeni yaklaşımlar gerektirecek ve bir sıkıntı içindeyseniz, neyse ki işler değişecek.

Kendinizi profesyonel veya kamu düzeyinde yeniden var edeceksiniz. Süreç uzun sürecek ve hemen gerçekleşmeyecek. Ancak 2020'de yaptığınız iş daha fazla özgürlük ya da otantikliğe giden yolu açmanıza yardımcı olacak.

2020’de ortaya çıkacak bir başka önemli konu da, önce Venüs'ün Nisan-Ağustos aylarında (13 Mayıs-25 Haziran, Venüs'ün retrosu) ve ardından Kuzey Düğümü retrosu Mayıs ayında başlayacak. Tutulmalar, sosyal ve romantik yaşamınızı da sizin tarzınızı da sarsacak. Hem meydan okuma hem de büyük ödüllendirme alanlarınız dostluk, ağlar, ortaklar, takımlar ve mutluluk hedefleriniz olacak. Takım çalışması, her zaman ilk ya da doğal tercihiniz olmasa bile, 2020'de bunu yapmanız gerekir. Yükü paylaşmak bazen kredinizi paylaşmak anlamına gelebilir, ancak genel olarak, bu yıl ve gelecek yıllardaki deneyimlerinizi paylaşmak için iyi durumdasınız. Bir arkadaşınız veya sevgiliniz için gerçek hisleriniz uyandırılabilir.

Bu yıl iş veya sağlık cephesinde seçimlerle boğulmuş hissettiğiniz zamanlar olabilir, ancak genel olarak bu ciddi bir ilerleme kaydetmenin zamanı. 2021 itibariyle, odak noktanız sosyal yaşamınıza ve daha katı hedeflerinize doğru çarpıcı bir biçimde kaymaya devam edecek, ancak şimdilik temelleri atıp gayret göstermeye çalışacaksınız. Her zaman olduğu gibi, hızlanmanız önemli, ancak büyük olasılıkla 2020'de yaptığınız işlerden daha fazla zevk alacaksınız.

Öz disiplininiz şu an için heyecan verici ve Mars 9 Eylül-13 Kasım tarihleri ​​arasında retro olduğunda daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Bu retro burcunuzla uyum içinde gerçekleşecek. Seyahat etmek ve öğrenmek, Mars retrosundan sonra özellikle sizin için tatmin edici olacak. Retro sırasında, eğitim, yayıncılık, inanç sistemleri, yaşam deneyimi, macera ya da seyahat ile ilgili bazı planları yeniden düşüneceksiniz. Amacınız, gerçek arzularınızı gerçekten anlamak ve yaşamınızın bu alanlarında daha gerçekçi bir şekilde yaşamak olmalı. 2020 yılı, 2021'in başındaki avantajınıza uygulayacağınız eğitim ve öğrenim için güçlü bir yıl olacak.

Mutlu bir 2020 yılı geçirmeniz dileğimle…

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI