Balık’ları 2021’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

19 Aralık 2020 Cumartesi 01:03

Sevgili Balık, 2021'e hoş geldiniz.  Başlangıç ​​olarak, kariyer tavsiyesiyle ulaşan insanlar bulacaksınız.

4 Ocak'ta Venüs, Yay burcuna taşınacak ve Yay, bilgeliğin burcu. Su elementine ait burçlar için faydalı olan bir yönlendirilme hissi olabilir. Denizlerde gezinmeye hazır hissedeceksiniz. Aşık olmak ve romantik fırsatları keşfetmek için rüya gibi bir zaman olacak.
Ayrıca 2021'in başlangıcına kadar değişken ve açık bir doğa var, yani kariyerinizi değiştirmek veya yeni bir ilişki kurmak gibi büyük bir değişiklikle yıla başlayabilirsiniz.

Şubat ayında harcamalar yüksek olabilir.

21 Şubatta Kova burcundaki Venüs ile içinizdeki en iyiyi ortaya çıkarmasıyla ilişkileriniz sıcaklık, samimiyet ve cömertlik kazanacak.
Sağlığınız ile ilgili problemler olabilir, ancak meditasyon ve topraklama uygulamaları denge geliştirmenize yardımcı olacak.

17 Martta, Balık burcundaki Venüs sayesinde aşk bir öncelik olmaya devam edecek, ancak parayla ilgili konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Harcamalarınızda mantıklı olun.

Nisan ayına gelindiğinde, Mars İkizlere girdiğinde refah ve mali kazanç dönemine gireceksiniz.
Bu bir anlaşma ve barış dönemi. Herkesle kolay anlaşacaksınız. İstikrar Mayıs ayına kadar devam edecek, ancak ruh haliniz dalgalanabilir ve biraz halsizlik yaratabilir. Bu bir dereceye kadar kaçınılmaz olacak. Çünkü siz bir su canlısısınız ve su hareket etmeli yoksa durgunlaşacak. Kendinize tüm duyguları hissettirin.

Haziran ayına girerken yeni fikirlerinizi işyerinde paylaşacaksınız. Dışa dönük ve etkileyici birisiniz. Ayrıca iş yerinde düzenli bir kar elde edebilirsiniz. Temmuz, sizi eşsiz tarzınızda sevgiyi yeniden canlandırmaya davet edecek.
Evlilik görünüyor.

2021 yazında, kişisel hayatınız pürüzsüz ve mutlu hissedeceksiniz ve işler finansal olarak gelişmeye devam edecek.

Eylül ayında, egonuzun başınızı kaldırması sayesinde romantizmde mücadele edebilirsiniz.

Eylül ayında çok ciddi bir şey olmayacak ama size bazı değerli dersler öğretecek.

Yılsonu kar açısından sizi zirveye çıkaracak, ancak kişisel yaşamınızda beklenmedik bir başarısızlık görebilirsiniz.

Yüzme yeteneğiniz size iyi hizmet edecek.

Yeni bir kariyer, hobiler ve deneyimler için fırsatlar var.

Yılın sonunun sonuçlarla bitmesi beklenir, ancak Balık söz konusu olduğunda, işler daha yeni başlıyor gibi görünecek.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI