Corona Virüs salgını, Astroloji Açıları ve İnsanlık - ASTROLOG PEARL SİRİUS

24.3.2020 09:59:00

Dünyanın son birkaç aydır mücadele ettiği Coronavirüs salgını, insanlığın en büyük sınavlarından birisi gibi görünüyor.

Okullar tatil, iş yerleri kapalı, sokaklar boş, insanların evinde kalması gibi zor günlerden geçiyoruz.

Bilim insanları, dünyanın kaynaklarını kötüye kullanmamızın ve gezegenimizin uygun bir şekilde idare edilmemesinin, ölümcül virüslerin yüzeye çıkmasını teşvik eden bir dengesizliğe yol açtığını söylüyor.

CORONA VİRÜS VE ASTROLOJİK AÇILAR

Corona Virüs, Jüpiter'in zor bir kavuşum olan Oğlak'a girmesiyle tespit edildi.
1 Aralık 2019'da, virüs olarak adlandırılan ilk “Covid-19” vakası, Çin’in Wuhan kentinde tespit edildi. Bu salgın, uluslararası seyahat ve değişim gezegeni Jüpiter'in, yöneticisi olduğu Yay burcuna yaptığı ziyareti sona erdirmeye hazırlandığı sırada meydana geldi. 2 Aralık'ta Jüpiter Oğlak'taki zayıf pozisyonuna taşındı, Satürn ve Plüton'a katıldı. Jüpiter'in varlığının etkisi, bir virüs de dahil olmak üzere bastırılmış veya gizlenmiş olan şeyleri serbest bırakılmasına neden oldu.

13 yılda bir gerçekleşen Oğlak burcunda, ölüm, devasa finansal meseleler, virüslere ilgilenen gezegen Plüton ve Jüpiter’in aynı hizaya gelmesi ile böyle bir küresel salgınla karşı karşıyayız.
Jüpiter genellikle neşeli, cömert bir gezegen, ancak Jüpiter sorunu birleştirmekte. Jüpiter'in dokunduğu her şeyi genişletir ve bu daha iyi bir servet veya servet kaybı getirir. Bu tamamen koşullara bağlı.

Daha açık yazmam gerekirse, Jüpiter, Plüton'un ortaya koyduğu ve çoğaltmak istediği şeyi güçlendirir ve az sayıda gezegen dokunduğu her şeyi Jüpiter'den daha hızlı çoğaltabilir.

Bu iki gezegenin kavuşumu, salgın bittiğinde insanlığa refah ve servet getireceğini tahmin ediyorum.
Ayrıca bu iki gezegenin kavuşumu olağanüstü derecede şanslı sayılır. Bu kriz bittikten sonra refahın takip edeceğini düşünüyorum. Tüm dünyadaki hükümetlerin uygulayacağı önlemlerin iyi çalışacağını ve coronavirüsün üstesinden geleceğimizi refahın oldukça hızlı bir şekilde geri döneceğini düşünüyorum.
Jüpiter ve Plüton, derin uzaydaki ayrı yönlerine dönmeden önce, bu yıl, 3 kez buluşacaklar.
İlk olarak, Jüpiter ve Plüton, her 2 gezegenin çok güçlü ve etkili olacağı 4 Nisan'da buluşacaklar.
Jüpiter ve Plüton, her ikisi de 30 Haziran'da geriye dönük olduklarında ikinci kez buluşacaklar, bu nedenle her iki gezegen de zayıf olacak.
Jüpiter ve Plüton'un son buluşması 12 Kasım'da olacak ve yine ikisi de inanılmaz derecede güçlü olacak.
Bu, virüsün ilkbaharda, özellikle Mart, Nisan ve Mayıs ayının ilk yarısında şiddetleneceğini, ancak Haziran ayında başlayan yaz aylarında zayıf olacağını söylüyor. Virüs o kadar sakinleşir ki, birçok kişi Covid-19'un bittiğini varsayabilir. Bunun böyle olacağına inanmıyorum. Çünkü virüs uykuda kalacak, sadece Eylül ayında tüm Kasım boyunca tekrar ortaya çıkabilir ve muhtemelen Aralık ortasına kadar uzar.
Hepimizin yetkililerin tavsiyelerine uymalıyız, çünkü bunu yapmak bir ölüm kalım meselesi olacak.

Sadece beslenme ve çok fazla uyku ile sağlıklı kalmamalıyız. Sevdiklerimiz  uğruna yapmalıyız. Yani ailemiz, akrabalarımız (özellikle büyükanne ve büyükbabalar), arkadaşlar, komşular, topluluklar, ülkemiz ve Dünya uğruna yapmalıyız. Bu bize hepimizin  birbirimize bağlı olduğumuzu ve başkalarına aynı hassasiyet, özen ve saygı ile davranmamız gerektiğini öğretmemiz gereken bir virüs.
Ayrıca tarihsel olarak, Satürn ve Plüton kavuşum yaptığında ekonomik sarsıntılar ya da savaşlar olmuştur.

BİYOTERÖRİZM İDDİASI VE CORONA VİRÜS

Karanlık, gizemli Plüton, gizlilik katmanlarındaki gerçekleri gizleyen, teorilerin karışık olması şaşırtıcı değil.
Yeraltı dünyasının hükümdarı Plüton ile birlikte, kurumsal ve hükümet çıkarlarını yöneten Oğlak'taki Satürn'le hizalanan, bu muhtemelen gelişmekte olan bir hikaye olmaya devam edecek.
Hatta coronavirüsün birçok kişi, “bu bir biyoterörizm eylemi olabilir mi?” sorusunu akıllarına getirdi.
Neyseki, Satürn, 21 Mart'ta bir hava burcu Kova’ya geçiş yaptı.
Bu geçiş, solunum yolu enfeksiyonları ve havadaki hastalıklar da dahil olmak üzere atmosfere yayılmış herhangi bir şeyden kaynaklanabileceğini göstermekte.
Satürn, toplumu ve tüm grup toplantılarını yöneten bir burçtayken, bu aşama toplumu ve sosyal hizmetleri etkileyecek.

Büyük olasılıkla Satürn'ün uzun yıllar  bürokrasiyle, Kova yönetimi altında halk sağlığı ve devlet tarafından işletilen ofisler üzerindeki izini göreceğiz.

Sosyal Kova'daki Satürn, büyük insan gruplarının toplandığı her yerde etkinliklerin, tatillerin ve konferansların iptalini getirebilir.
Satürn, kuralları, yasaları ve düzenlemeleri yönetir ve Kova, kimyasal veya farmasötik her şeyi içeren yeniliği yönetir. İktidardaki Kova gezegeni Uranüs, 2026'ya kadar bu etkiyi ikiye katlayabilen Aşk ve Para gezegeni Boğa burcunda.
Otoriter Satürn, kamusal bilgi ve teknolojiyi yöneten burçtayken, devletin daha fazla interneti kısıtlamasını da görebiliriz .

Hava yolculuğu kısıtlamaları ve korkuları Temmuz ayına kadar güçlü olacak.
Kısıtlayıcı Satürn'ün havadaki Kova'ya taşınması, uçuş endüstrisini etkileyerek iş seyahatini kısaltabilir.

Plüton, önümüzdeki 4 yıl içinde yeni para modelleri için gelişmeleri veya alternatifleri hızlandırabilecek olan Oğlak'tan 2024'e kadar geçiş yapıyor.

Coronavirüsten korunmak için zorunda olmadıkça evinizden çıkmayın.

Ta ki yetkililer, çıkmanızda sorun yok diyene kadar.

Evde kaldığınız bu süreçte, kendinize detoks yapın.

Evinize, kişisel bakımınıza, hijyeninize özen gösterin.

Sevdiklerinize, aile büyüklerinize, arkadaşlarınıza, komşularınıza, topluma, ülkemize ve Dünyaya daha çok saygı duyalım, daha çok sevelim.

Evimizden zorunda olmadıkça çıkmayalım.

Yazıma son verirken, Jüpiter, aynı zamanda mucizelerin de gezegeni…

Bir mucize olabilir ve eski yaşamımıza devam ederiz.

Ve belki de eskisinden çok daha iyi…

Hepimize sağlıklı, uzun bir ömür diliyorum.Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI