Ekim ayında sizi hangi sürprizler bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

14 Eylül 2019 Cumartesi 12:17

Ekim ayı, Hava ve Su burçları; Terazi ve Akrep mevsimi. 
Çok farklı burçlar olduğu için bizde çok farklı etkiler yaratır. 
Terazi, tamamen denge ile ilgili ve iletişimimiz açık, net bir şekilde her şeyi sakinlik içinde yaparız. 
Ekim ayı devam ederken, Akrep kendini göstermeye başlayacak, istikrar ve netlik değişecek. 
Akrep, karmaşık bir burç. Akrep, bir Su burcu. Diğer Su burçları gibi duyarlılık getirir, ama farklı şeyler hakkında ve kendimizi tanımadıkça saklanmayı tercih ederiz. 
İşler her zamankinden daha sosyal olacak, Ekim ayının başlarında, herkes iyi konuşmalardan teşvik edileceği için verimlilik konusunda çoğunlukla iyi sonuçlar elde edilecek. İletişim, Merkür’ün Terazi’deyken açık olması, projelerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi ve herkesi döngü içinde tutması için süper yararlı olacak.
Yüksek enerjili bir çalışma ortamı olmayacak, ama aynı zamanda düşük enerji de olmayacak. Terazi mevsimi boyunca pek çok şey gibi orta olacak.
31 Ekim’de Merkür Akrep Burcunda retro olacak. Bu nedenle Ekim ayının geri kalanında Merkür retrosu öncesi işyerine daha ciddi bir ton hakim olacak. Konuşmalar daha derin ve zaman zaman iş için uygunsuz hale gelecek, insanların ara vermek için ve işten sonra tasarruf etmeyi seçmesine neden olacak. Yanlış iletişim, iş akışını kesmeye ve hayal kırıklığına neden olmaya başlayacak. İlerlemeye devam etmek ve uzun vadede önemli olmayacak küçük yanlış anlamaları gidermek için yapılması gerekenler konusunda çok net olmak önemli olacak.
Havada, sağlam bir sevgi var ve bu da kurulan ilişkilerin güvende olduğunu gösteriyor. Yeni ilişkiler, Terazi sezonu tarafından yerine getirilen dengeye uyum sağlamak için hızlı bir şekilde azalabilir ve tek taraflı ilişkiler ya bitebilir, ya da iyi dengelenmiş olmalarını sağlayabilir. Terazi sezonunda hayatta kalırlarsa, bu iyi bir ilişki demektir.
Akrep sezonu, arkadaşlar arasında daha derin bir bağlanma tartışmalarını da getiriyor. Arkadaşlık yoluyla kendinizi keşfetmeniz zorunlu olacak. Bazı sırlar açığa çıkabilir, hatta bazıları gizlenmemiş olsalar bile açığa çıkacak.
Güneş Akrep’teyken gölge yönümüz ortaya çıkar ve bu mutlu Terazi halimizdeyken bizi şaşırtabilir. Kendimizi savunmasız hissedeceğiz ve güven çok önemli olacak. 
Bu dönemde ortaya çıkan küçük şeylere kafa yorarak değil, büyüme ve yansımaya odaklanmak iyi bir fikir.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI