Güneş tutulması bize güzellikler getiriyor - ASTROLOG PEARL SİRİUS

2 Temmuz 2019 Salı 00:07

2 Temmuz’da gerçekleşecek Güneş Tutulması; sağlık, onur ve zenginlik getirecek.
2 Temmuz Salı, 10 Temmuz Salı, saat 22.16’da 10 derecede Yeni Ay Yengeç’te olacak ve güneş tutulması gerçekleşecek. Ne yazık ki Türkiye’den gözlenemeyecek. Güneş Tutulması, canlandırıcı bir şekilde iyimser görünüyor. Uranüs'ün olumlu etkileri ve İkizler Takımyıldızı’ndaki bir yıldız, bunu arkadaşlarınızla ve özellikle ailenizle iyi vakit geçirmeniz için mükemmel bir tutulma haline getiriyor. 
İnsanları bir araya getirecek ve barış görüşmeleri yoluyla çatışmayı sona erdirmek için iyi bir dönem yaşayacağız. Güneş tutulması, hayallerinizi sabır, açık fikirlilik ve sıkı çalışma ile gerçekleştirebilir. 

GÜNEŞ TUTULMASI NE ANLAMA GELİYOR?
Bir güneş tutulması, Ay'ın Dünya ile Güneş arasında geçtiği normal bir yeni ay gibidir. Ancak güneş tutulması daha güçlü. Çünkü Ay Güneşi karartır. Güneş Tutulması Temmuz 2019, toplam güneş tutulmasıdır, böylece Güneşin hiçbiri görünmez. Yeni ay bir döngünün sonunu ve yeni bir döngünün başlangıcını temsil eder. Yeni bir ay etkisi dört hafta sürer, ancak güneş tutulması yaklaşık altı ay sürer. Astrolojinin en güçlü ve en önemli yönü Güneş konjonktürü Ay'dır. Bu, tüm olasılıkların masada olduğu anlamına gelir ve kendinizi gelecek için yeni planların en ön saflarına yerleştirebilirsiniz. İlerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken, eski alışkanlıklarınızı ve davranışlarınızı sorgulama zamanını da beraberinde yaşarsınız. Yeni bir başlangıç yapmak için ideal bir zamandır. Bu nedenle yeni hedeflerinizi kağıda yazın. 

GÜNEŞ TUTULMASI AÇILARI
Güneş Tutulması Yarım Üçgen Uranüs, hoş sürprizler ve teşvik edici karşılaşmalar getiriyor. Bu yeni ve heyecan verici bir şey denemek için iyi bir güneş tutulması ve bunu yapmak için yeterli özgürlüğe sahip olmalısınız. Artan öz-farkındalık içgörü flaşlarından veya kişisel etkileşimlerden gelen geri bildirimlerden kaynaklanabilir. Yaratıcılık teşvik edilir ve kişiliğinizin daha gösterişli veya garip tarafını ifade ederken kendinizi rahat hissetmeniz gerekir.
Sosyalleşme, grup etkinlikleri ve şans karşılaşmaları daha sık ve aydınlatıcı olmalı. Farklı kültürel ya da etnik kökenlerden gelen insanlarla tanışma ihtimaliniz daha fazla. Kolayca dikkati dağılma eğilimi nedeniyle rutine bağlı kalmak zor olabilir. 

Satürn Yarım Üçgen Neptün, Güneş konjonktürü Ay'ın yanındaki Güneş Tutulması tablosundaki en güçlü yöndür. Aynı zamanda 2019'un ana gezegen yönüdür ve manevi arayışlardan maddi kazanç getirir. Bu özellik, çalışkanlık ve mantıklı, gerçekçi bir yaklaşımla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur. Kendi sınırlamalarınızı anlayacaksınız ama aynı zamanda iyimser olacaksınız. Kendinizi inkar etmeden veya fedakarlık etmeden sabır ve özverili olacaksınız.

Özetleyecek olursam; Güneş Tutulması, canlandırıcı bir şekilde olumlu. İyi sağlık, onur ve zenginlik getiren Alhena adındaki İkizler Takımyıldızı’ndaki bir yıldıza katıldı. Arkadaşlarınızla ve özellikle ailenizle iyi zaman geçirmeniz için mükemmel bir tutulma. Bu yıldız, sanatçılar ve bilim adamları için de çok iyi. Bu yıldızın manevi doğası insanları bir araya getirir. Bu nedenle barış görüşmeleri yoluyla çatışmayı sona erdirmek için iyi bir süreçtir.
Uranüs'ün yumuşak ama olumlu bir etkisi Alhena'nın yaratıcı ve bilimsel etkisine katkıda bulunuyor. Heyecan verici atılımlar ve yeni gelişmeler teknolojik yeniliği ve daha fazla kişisel özgürlüğü teşvik edecek. Satürn menşeli Neptün'ün uzun vadeli etkisi, kalıcı yerleşim yerlerinin uluslararası ve kişisel uyuşmazlıklar olasılığını arttırmakta. Güneş tutulması Temmuz 2019, hayallerinizi sabır, açık fikirlilik ve sıkı çalışma ile gerçekleştirebilir. 

2019’UN ÜÇÜNCÜ GÜNEŞ TUTULMASI
16-17 Temmuz 2019 tarihinde "parçalı Ay tutulması" gerçekleşirken, tamamı Türkiye'den gözlenebilecek. 26 Aralık 2019 tarihinde "halkalı Güneş tutulması" olacak. Türkiye'den görülemeyecek. 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI