İkizler’i 2020’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

22.12.2019 14:00:44

2020 yılı, özel hayatınıza, iç dünyanıza ve samimi yaşamınıza önem vermeye devam edeceksiniz. Bununla birlikte, 2020'de bağımsızlığınızı ve kişiliğinizin yenilikçi yönünü vurgulayan ana temalar gelişecek.
Venüs, bu yıl burcunuzda geri dönecek; öz sevgiyi öğrenmenizi ve pekiştirmenizi isteyecek ve bu oldukça büyülü bir süreç olacak. Kalbinizin geri kalanını yakalamasına izin vermenin temel bir zamanı olduğundan inişler ve çıkışlar olabilir. 
Aynı zamanda, Kuzey Düğümü kendi keşiflerinize daha da önem verdiğinizi öne sürerek burcunuza yöneliyor. 
Tutulmalar 2020'de sizin için kişiselleşecek, bağımsızlık ve ilişki ihtiyaçlarınız hakkında çok şey öğreneceksiniz.
Uranüs, uzun süredir gizli tutulan sırları veya göz ardı ettiğiniz şeyleri toplamaya kararlı. Bu, sizi yeni baştan başlamanıza engel olan ve yaşamınızı özgün ve özgürce yaşamayı engelleyen şeylerden kurtulmanıza yardımcı olacak. 
Jüpiter, Satürn ve Plüton, samimiyet sektörünüzde kazı yapıyor ve ilişkilerin ve kendinizin daha derin arzularını veya gizli öğelerini öğrendiğinizden ve yüzünüzden öğrendiğinizden emin olun. Seçim, bulduğunuz her şeyi kucaklamak veya ortadan kaldırmak olacak.
Jüpiter ve Satürn bu yıl ışığa çıkıyor. 
Aralık ortasında sadece tamamen resmi olsa da Satürn 21 Mart-21 Temmuz arasındaki Seyahat, Yüksek Öğrenim ve Yaşam Felsefesi Evinizden geçecek ve sizin için gerçekten harika bir geçiş. 2021'de tam olarak gelişecek, ancak şimdilik size göz kırpacak ve iyi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Pekiştirici, sağlam ve koruyucu bir etkisi olacak.
Bu yıl, destek sisteminizi ve samimi yaşamınızı çözmek için gerçekten de güçlü bir yıl olacak.
Bu dönem soruyu çok iyi cevaplayabilir: Finansal ve duygusal olarak kime ve neye güvenebilirsiniz? Yılın başlarında gerçeklik kontrolü veya kontrol noktası anı olabilir ve sonrasında her şey için güçlü bir şekilde motive ve kararlı olacaksınız. Bazıları için büyük bir para zamanı olabilir. Bazı güzel şeylerin zorunluluktan geldiğini düşünün, çünkü içsel dürtünüzü ve daha derin arzularınızı veya yeteneklerinizi ve kaynaklarınızı keşfedebilirsiniz.
Kariyer ve para ile ilgili olarak, 2020'de daha çok kazanan olabilirsiniz. Kendinize bir şeyleri hissetme şansı verin, ancak daha büyük ama daha zor olan bir şeyi beklerken daha küçük fırsatları kaçırmayın. Aramanızı yavaşça keşfederken vaktinizi iyi değerlendirin. 
Yılın ikinci yarısında, arkadaşlıklar ve mutluluk hedefleri yeniden düşünülebilir. İlerlemeden önce geriye bakacaksınız ve Kasım ve Aralık ayları boyunca bunu gerçekçi bir güvenle yapıyor olacaksınız.
Yıl sonuna doğru, bir eğitim arayışı içine girebilirsiniz. Yaşam daha istikrarlı ve yönlendirilmiş hissetmeye başlayacak ve kişisel farkındalığınızın artması sizi karar vermede iyi bir konuma getirecek. 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI