Koç’ları 2020’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

20.12.2019 00:54:32

Kariyerinize veya yaşam yolu hedeflerinize odaklanmanız 2020’de de devam edecek. Satürn'ün bu yıl Oğlak burcundan Kova burcuna geçmesi ve 2020'nin büyük bir kısmında Jüpiter ile işler daha kolay ya da en azından daha zevkli hale gelecek. İddialı tarafınızdan, kariyerinizden, meslek hayatınızdan veya yönetim konumunuzdan bu yıl çok daha iyi bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aynı eski süreç olmayacak. Mesleki ve kamusal yaşamınızı birbirinden oldukça ayıracaksınız ve çok büyük bir başarıya sahip olacaksınız. 2020’de kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.

2020 yılında kariyerinizi ilerletmek ve daha fazla iş yapmak için çok uygun bir yıl olacak. Ekstra çabalarınız ödüllendirilecek. Jüpiter Aralık ayında Arkadaşlıklar Evinize girdiğinde, biraz daha rahatlamış, daha az baskı altında ve başkalarıyla daha uyumlu hissedeceksiniz. Bu döngü sırasında, performans gösterdiğinizden veya başardıklarınızdan başkalarıyla iyi geçindiğiniz için teşekkür edeceksiniz. Sosyal dünyanızda biraz fazla gözettiğiniz zamanlar olsa bile, bu ileriye dönük, iyimser bir zaman olacak.

Satürn ve Jüpiter'in Aralık ayında Kariyer ve İtibar Evinizden çıkmasına, Plüton’un kalmaya devam etmesine rağmen, size gerçekten uygun olan kariyeri elde etmek ve pratik, profesyonel ilgi alanlarınızı ileriye götürmek için sürekli odaklanmanın önemli olduğunu unutmayın.

Yaz aylarında, daha geniş yaşam planlarınız, hedefleriniz ve kariyerinizle ilgili önceki nahoş bir durumu getirebilir, sizin tek yapmanız gereken bu problemi veya durumu bir kenara bırakmak.

2020 Yılı, özellikle mesleki veya kamusal yaşamınız için güçlü bir yıl olacak. Yıl ortasına kadar, gelişen hırslarınızı ya da dünyadaki sorumluluklarınızı nasıl ele alacağınızı ve bu arayışları kişisel yaşamınıza ve iç dünyanıza dikkat ederek nasıl dengeleyeceğinizi çok büyük bir şekilde anlayacaksınız. Aileye özen göstermek güçlü bir tema olabilir, yaratıcı ve özenli olmanız gerekir. Yılın ikinci yarısı, kendinizi nasıl iletişim kurduğunuza ve nasıl sunacağınıza özellikle dikkat etmenizi istiyor. Mars sizin yöneticiniz ve yılın ikinci yarısını burcunda geçişine devam edecek. Bu, Mars'ın tipik olarak yaklaşık 6-7 haftayı bir burçta kaldığı düşünülürse, normalden çok daha uzun süre kalacak. Bu genişletilmiş ziyaretin nedeni, 9 Eylül-13 Kasım tarihleri ​​arasında gerçekleşen bir retro sürecidir. Retro zamanlarında, boşa zaman ve enerji harcıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Belirli planları ikinci olarak tahmin edebilir, motivasyonda veya güvende bir miktar düşüş hissedebilir veya karmaşık arzularla boğuşabilirsiniz. Kızgınlık ve öfkenin yanı sıra, kendinizi ifade etme ve hedeflerinize ulaşma yaklaşımınız ve bunları kendi yararınıza nasıl daha iyi yönetebileceğinize dair bir zaman. Kasım ayının ortasından itibaren yolunuzu gözden geçirecek, ne istediğinizi anlayacak ve hedeflerinize doğrudan bir yol buluyor olacaksınız. Bu Mars'ın geri dönüşü normalden daha kişisel ve sizi yeniden yönlendirmek için güçlü bir zaman.

Retro dönemini kullanın, sizi motive eden ve yönlendiren şeylerle temasa geçmek için kullanın ve ardından Mars, Aralık ayında düzenli hızına yaklaştığında planlarınızı eyleme geçirin.

Bu aynı zamanda bir kardeş, sınıf arkadaşı ya da komşunuz ile olan bir ilişkiyi geliştirme zamanı da olabilir. Ve 2021'de daha fazlası olacak, ama şimdilik işler daha fazla katılım ve gelişme yönünde ilerleyecek. Aşk, 2020'de büyük bir yankı yaratmayacak. Bazı Koçlar, çocukluk çağında ya da uzun zamandır görüşmediği arkadaşlar arasında aşkı bulacak.

Satürn bu yıl kariyerinizden ayrıldıkça, bir baskı hissedeceksiniz. Hala daha yüksek ve uzun vadeli hedeflerinize ancak daha az ağırdan almaya önem vereceksiniz. Satürn, 21 Mart-1 Temmuz tarihleri ​​arasında Arkadaşlıklar, Dernekler, İdealler Evinize taşınacak ve ardından 17 Aralık'tan itibaren daha tutarlı bir konaklama için ilerleyecek. Bu geçişle, mevcut durumunuza bağlı olarak daha anlamlı, daha düzenli veya ticari ilişkiler üzerine kurulu olacak.

Ancak bu enerji tükenebilir, Mart 2023'e kadar sürecek olan bu geçişle dernekleri ve arkadaşlıklarınızı daha ciddiye alacaksınız. Aslında güvenilir bir bağlantı kurmak veya kaliteli iş ağı kurmak için harika bir zaman. Satürn'ün de burcunu destekleyici yönü ile sağlam bir zeminde olduğunuzu hissetmenin tam zamanı.

Bu yılki finansal iniş ve çıkışlar veya belirsizlikler sonuçta sizi para kazanmanın ve yönetmenin benzersiz ve yaratıcı yollarını keşfetmeye yönlendirecek.

Ocak ayında, hesap verebilirlik, özgünlük, güç, sorumluluklar, liderlik, yönetim, kurallar ve yaşam yönü ile ilgili bir dönem sizi bekliyor. İtibarınızı ve mesleğinizi geliştirmek için özenle çalışma zamanı. Yaşam yönünüze, yönetiminize, büyük yaşam yapılarına ve itibarınıza olan yaklaşımınızı yeniden işleme tabi tutubilir ve herkes sizi yeni şekillerde görebilir. Bu etki nihayetinde sizi yeni zirvelere iter, ancak tekrar tırmanmadan önce bir düşüş veya basit bir şekilde yeni bir başlangıç ​​ ​​olabilir. Şubat-Ekim ayları arasında idealist ve insancıl amaçlarla bağlantı kurma, bizden çok farklı kökenlerden insanlarla bağlantı kurma ve kendi bakış açılarımızdan öğrenme ve deneyimlerimizi genişletme, zihinlerimizi genişletme zamanı.

Kariyer ve İtibar Evinide çok fazla şey olduğu için ilham, amaç duygusu ve şefkat duygusuna ihtiyacınız olacak. Özellikle mesleğinizdeki geçmiş işlerden, iyi işlerden ve deneyimlerden yararlanabilirsiniz. Hayatınızın bazı bölgelerinde zor giderken, aynı zamanda detoks yapma, rahatlama ve dinlenme anları bulmanız olası. Daha dünyevi arayışlarınızla birlikte ruhunuzu, hayal gücünüzü veya romantik ihtiyaçlarınızı beslemenin değerini hatırlayabilirsiniz. Özellikle zihinsel ve duygusal sağlığa olan ilginizle, artan kişisel anlam ve amaç zamanı. Bu, denkleme daha fazla hayal gücü ve şefkat getirmek için harika bir zaman.

Kariyerinize, itibarınıza veya yaşam yolu hedeflerinize güç artışı vereceksiniz. Hırsınız artacak ve yaptıklarınızdan, nereye yöneldiğinizden zevk alacaksınız.

Sosyal yaşamınız, ağlarınız, grup dernekleri, mutluluk hedefleriniz ve girişimleriniz, işletme gelirinizle ilgili olarak yeni bir başlangıç ​​yapmanız için size çok fazla güç getirecek. Yapabileceklerinize gerçekçi bir bakış atmanın, hayatınızın bu alanlarını değerlendirmenin, araştırmanın ve gerçekçi olarak yapabileceklerinizi takip etmenin tam zamanı. Grup hedefleri, ekip çalışması veya işbirliği yeni hayaller ve kişisel hedefler, nedenler ve arkadaşlıklar için güçlü bir zaman. Hedeflerinizi ilerleten önemli bağlantılar veya dernekler kurulabilir.

Mart ayı; para, gelir, kariyer ve itibar için bir fırsat dönemi. Özgün ve özel bir şey yapma ya da güçlü ve belki de karlı yollarla bağlantı kurma konusunda güçlü bir arzunuz var. Girişim ve popülerlik için mükemmel bir dönem.

Venüs, Jüpiter ve Satürn, 11 Mayıs-15 Mayıs tarihlerinde retro olacak. Retro Venüs Haziran ayı başlarında Mars ile yapacağı kare açı ve Yay burcunda gerçekleşecek bir Ay tutulması; yaşamınızda biraz sarhoşluk hissi verebilir. Hatalar düzeltilebilir ve rutinler zor olabilir. Görevler sizi ağırlaştırabilir, belki de zevk alma hissinizi biraz kaybedebilirsiniz. Sizi sınırsız tutan, düzeltilmesi gereken hatalarla ve gecikmelerle karşılaşarak geçmiş projelere dönebilirsiniz.

Mars, 9 Eylül'den 13 Kasım'a kadar Koç burcu retro olacak. Yavaşlamalar, tazminatlar ve yeniden değerlendirmeler artık önemli ve sağlığınız, kişisel yaşamınız, istediğinizi elde etme arzunuz veya yaklaşımınızla ilgili olabilir. Şimdi yönetmek için ağır sorunlar ve gecikmeler olabilir. İşler iyileşmeden önce daha az etkili hissedebilirsiniz.

Kariyer cephesinden gelen zorluklar, Ağustos-Aralık ayları arasında devam edecek ve çoğu zaman kişisel planlar ve ilgi alanlarınızla çakışacak. Ancak sorunları çözdükten sonra çatışmaları çözme şansınız olacak.


Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI