Oğlak’ları 2021’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

17.12.2020 00:42:00

Sevgili Oğlak, 2021'in başlangıcında, başkalarının yardımını aramanız var, bu da yalnızlığı seven bir burç için hem zor hem de harika olabilir.

4 Ocak'ta Venüs Yay burcuna girerken, ağ kurmaya ve bağlanmaya teşvik ediliyorsunuz. Başkalarına biraz daha güvenmeyi öğrenebilir ve işbirliği yaptığınızda ne kadar çok şey başarabileceğinizi görebilirsiniz. Moda sektöründe çalışan Oğlak burçları için çok uygun bir dönem. Bu aynı zamanda arkadaşlık ve genişleme için harika bir zaman. Profesyonel enerjiniz en iyi seviyede ve aklınıza koyduğunuz her şeyi başarma arzusuna ve coşkusuna sahip olabilirsiniz.
21 Şubat'ta Venüs Kova burcuna taşınacak ve finansal bolluğun tadını çıkaracaksınız. Sıkı çalışmanız yoğunlaştıkça, parasal ödülleriniz de artacak. Her şeyinizi kariyerinize dâhil etmeniz için iyi bir teşvik. Bu aynı zamanda, hayallerinizdeki hayata sürekli sıkı çalışma ile ulaşılabileceğinin bir hatırlatıcı olacak. Özgüveniniz ve refahınız için kesinlikle harika.

Nisan ayı, mülkle ilgili karları tetikleyebilir ve yeni bir ev satın almanızı veya nihayet Venüs 10'unda Koç burcuna girerken emlak sahnesine giriş yapmanızı sağlayabilir. Düşük bir ruh hali sizi rahatsız edebilir, bu Satürn tarafından yönetilenlerin karakteristik özelliğidir ve hayata çok katı bir şekilde bakma eğilimindedir.
Alışkanlıklarınızı değiştirmek ve olumlu rutinler oluşturmak, hayatınız için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görebildiğiniz için büyük bir fark yaratabilir. Odaklanmanız ve disiplininiz sizi bir terfiye yaklaştırabilir. Mayıs ayına girerken ve 4 Mayısta Venüs Boğa'ya taşınırken, aşk hayatınız ve kariyeriniz yükselmeye başlar ve bir şeyler hakkında heyecanlanırsınız. Bu defa güçlü olan şey, her alanda arzu ettiğiniz sonuçları alabilmeniz ve tek yapmanız gereken, ne istediğinize dikkat etmek.
İlerleme kaydedilecekse, işte sorumluluk almanız ve biraz daha iddialı olmanız gerekebilir. Herhangi bir utangaçlığı geçmek önemli olacak. İlişkiler ve evlilikler, çocuklarla ve arkadaşlarla ilişkiler gelişecek.

22 Haziran'a kadar, Venüs Yengeç burcuna taşınacak ve çok cömert bir hayat yaşayabilirsiniz. Bir lider, bir kral veya bir kraliçe gibi yaşayabilirsiniz. Arzuladığınız her şey sizin olabilir. Bekârsanız, yeni bir aşk bulabilirsiniz.
Mali açıdan işler harika, ancak herhangi bir yatırım yapmamalısınız. Yaz mevsimine girerken, işte bazı gecikmeler olabilir. Dikkatli ve sağduyulu davranmak uzun bir yol kat edecek. Bazen stresli hissedeceksiniz ve aşırı içki içmenin ve şamatalı partilerin cazibesine kapılmak isteyebilirsiniz. Bu anlık dürtüleri sağlıklı alışkanlıklarla değiştirmek, uzun vadede daha büyük bir rahatlama sağlayacak.

Merkür 22 Eylülde diplomatik Terazi'ye girerken, profesyonel başarı ve takdir getiriyor. Bu ay uzun süredir bekleyen görevleri tamamlayacaksınız. Zorlukları zahmetsizce aşabilme yeteneğiniz sayesinde işyerinde büyüyeceksiniz. 
Değerinizi kanıtlamak istediğinizde rekabet sizi büyümeye zorlayabilir, ancak başarılarınızdan bağımsız olarak değerli olduğunuzu unutmamalısınız. 2021'in son kısmı, özellikle romantik olarak sizin için olumlu ve müreffeh olacak. Ancak, finansal ve profesyonel olarak ihtiyatlı olmanız gerekir. Enerjiniz düşebilir. Sadece gerçek arkadaşlarınızın bir telefon uzaklıkta olduğunu unutmayın.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI