Temmuz Ayında Bizi Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

4.7.2020 19:54:00

Temmuz ayı, büyük değişiklikler gösteriyor: tutulma sezonu bitiyor ve 5 retro gezegen acele etmemizi istiyor. Esnek ve cesur olmaya çalışın, dürtüsel değil.
Yengeç/Oğlak eksenindeki bir dizide sonuncusu olan Oğlak Dolunayı tutulması şeklinde olacak. Temmuz 2018'den bu yana, bu tutulmalar ev, iş, hükümet, yapı ve aile kavramlarımızı tamamen tersine çevirdi. Şimdi bu 2 yıllık döngü tamamlandı ve büyük bir yoğunluk olabilir.
Tutulmanın tamamı Oğlak burcundaki Jüpiter, Plüton ve Satürn tarafından beslenecek. Açık sözlü Jüpiter ve karanlık Plüton 30 Haziran hizalamasından yeni çıkarken, daha fazla kısıtlama ve karantinaları görünce şaşırmıyoruz. Birçok veba ve pandemi Jüpiter-Plüton kavuşumlarıyla çakıştı ve bazı durumlarda, bu gezegenler birbirine yakın olduğunda zirve salgınlar meydana geldi.
2020'de Jüpiter ve Plüton 3 kez hizalanacak: 4 Nisan, 30 Haziran ve 12 Kasım. Nisan başında koronavirüs pandemisinin en büyük dalgalarından birini geçirdik ve Kasım’da da olacağını tahmin ediyoruz. Jüpiter ve Plüton retro olmalarından dolayı zayıflamış gibi görünüyor olsa da, bazı büyük şehirler yeniden sokağa çıkma denemelerinden sonra yeniden canlanıyor.
1 Temmuz-17 Aralık tarihleri ​​arasında Oğlak'taki kuralcı Satürn, otoriter Oğlak kanununu ve düzenini geri getirebilir, bu da sarsıcı olabilir. 1 Mart'tan bu yana Satürn, sosyal adalet ve grupların burcu olan devrimci Kova'da. Bu bize sosyal uzaklaşma ve karantinadan, avukat protestolarına kadar her şeyi getirdi. Tarihte, Kova döngülerindeki Satürn, ‘insanlara güç’ döngülerine denk geldi ve bu zaten oldu.
Belki de yeni organize edilmiş bir gündem, hükümetlerin önde gelen sesi, somut reformu olarak yükselen bir sözcü göreceğiz. Satürn 29 Eylül'e kadar geriledi, bu yüzden inişli çıkışlı bir başlangıç ​​olabilir.
Merkür Retrosu 12 Temmuz'da bitiyor, Aslan sezonu 22 Temmuz'da başlıyor. 
Tüm bu güçlü geçişler Güneş 22 Temmuz'a kadar Yengeç’i ziyaret ederken gerçekleşecek. 
İletişim gezegeni Merkür, bu hassas burçta 12 Temmuz'a kadar geriliyor.  Seyahat, Merkür Retrosundan etkilenir ve Yengeç’te, kırılması zor olabilir. Nostaljik bir anıya geri dönmek veya aileniz ile biraraya gelmek isteyebilirsiniz. 
22 Temmuz'da gelen Aslan sezonu ile hoş bir rahatlama olacak. Gezegenler aylarca zodyak burçlarından Yarım'dan biraz daha fazla kümeleşti: Kova Yengeç’i. Aslan, Başak, Terazi, Akrep veya Yay'da gezegenimiz yoktu. Sonbaharın bilgeliği, hasatın lütfu, yaz sonu sıcaklığı… 
Aslan’ın, alanına geçmek iyi olacak. Umarım bu geçiş, aradığımız dengenin bir kısmını sağlayacak.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI