Terazi’leri 2020’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

26.12.2019 13:27:45

2020 yılı, kişisel yaşamınıza, evinize ve ev ya da duygusal dünyanıza muhteşem dönüşümler getirecek. Yaşam koşullarınızı, özgüveninizi ve konfor seviyenizi iyileştirecek değişiklikler yapmak için güçlü bir yıl olacak. Bu yıl ev hayatınıza düzen getirmek için daha fazla sevinç bulacaksınız ve işleri daha iyi hale getirmeye kararlı olacaksınız. Kişisel ve ev yaşamınızı farklı bir şekilde yaparken ufkunuzu ortaya çıkarmanız ve genişletmeniz için de zorlanacaksınız. Bu yıl, seyahatlerinizden veya daha yüksek öğreniminizden tamamen farklı bir geçmişe sahip insanlarla iletişim halinde olabilirsiniz. Öncelikle, yöneticiniz Venüs, Nisan-Ağustos ayları arasında Seyahat, Yüksek Öğrenim ve Yaşam Felsefesi Evinizde fazladan zaman harcayacak ve mevcut yaşam tarzınızı sorgulayacaksınız.

Kuzey Düğümü 18 aylık bir konaklama için Seyahat, Yüksek Öğrenim ve Yaşam Felsefesi Evinize taşınacak. Şu anki “sizi” gerçekten yansıtan inançları benimseme konusunda macera ya da rutin olmayan faaliyetler ve deneyimler yoluyla kendinizi ifade etme ihtiyacınızı öğreneceksiniz.

2020'de zevk ve ifade etmenin yeni yollarıyla daha çok ilgileneceksiniz. Ayrıca bu yıl ve sonraki yıllarda, iletişim, ulaşım, hareketlilik, komşular veya kardeşleri çevreleyen bazı dramlar yaşayabilirsiniz. Haberleşmek için farklı kanallar ve işe gidip gelme yöntemleri ortaya çıkabilir. Bunlar yeni yayıncılık mecralarını, haberleşme teçhizatını, bu tür başka kolaylaştırıcıları içerebilir.

Sağlığınız, diyetiniz, rejimleriniz ve işinizle ilgili zaman zaman suçluluk veya endişe kaynağı olabilen konular gündeme gelebilir. 2020 yılı, bunlardan bazılarına bir gözünüz kapatmanız sizin için daha iyi olabilir. Yaşamınızdaki yapılara ve rutinlere biraz daha dikkat etmenize yardımcı olabilir.

Yakınlık, para, paylaşılan kaynaklarla veya yakın ilişkilerde paylaşımla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu konulara yakından bakmak size çok yardımcı olabilir.

Son yıllarda Aile, Ev Hayatı ve Operasyonların Temeli Evinizde ağır bir enerji var. Bu yıl Jüpiter, size yardımcı olacak ve yaşamınızı iyileştirmek için motive edecek. İç dünyanızla ilgili olduğunu bilmediğiniz derin bir tutkuyu keşfedebilir ve benimseyebilirsiniz.

Bu yıl, kendinizle temasa geçmeniz için mükemmel bir yıl. Hayattan gerçekten ne istediğinizi, hangi çocukluk sorunlarınızın size zarar verdiğini veya sizi engellediğini, ne kadar güç aldığınızı gösterecek. Arkadaşlarınız, yılsonundan önce yepyeni, kendinden emin bir insan ortaya çıktığını görecekler.

2020 yılında, rekreasyon, romantizm ve zevkle bir dönüm noktasına ulaşacaksınız. Kabuğunuzdan çıkıp kendinizi dünya ile paylaşmaya hazır olacaksınız. Fiziksel veya zihinsel düzlemde, yeni maceralar sizi bekleyecek. Bir hobiden çok iyi para kazanabilirsiniz. Fakat önce organize olmak ve hazırlanmanız gerekir. Sağlam bir ilişki veya proje ortaya çıkabilir.

Mars, 2020 yılının ikinci yarısında İlişkiler, Ortaklıklar ve Evlilik Evinizde uzun bir süre kalacak, yakın bir ilişkilerinizi heyecanlandıracak. Ancak gerginlik alanları da yaratacak. Bir ilişkiyi durduran konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu yıl özel bir gezi, kurs ya da macera için muhteşem olacaksınız. 2020'de konfor alanınızın dışına çıkmalısınız.

Mutlu bir 2020 yılı dileğimle…


Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI