Terazi’leri 2021’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

13 Aralık 2020 Pazar 13:33

2021 yılına pozitiflikle dolu başlayacaksınız. Sizi sabit ve güçlendirilmiş tutan güçlü bir enerji ve motivasyon dönemine gireceksiniz. Neşelisiniz ve hem yaşlıyla hem de gençlerle zahmetsizce bağlantı kuracaksınız. Bolluk ruhu, sizi eviniz için bir şeyler almaya teşvik edecek. Yaşamınızda güzellik ve duygusallık ağır basacak. Mali durumunuz sabit ve kariyeriniz bir büyüme dalgası yaşayacak.

22 Şubat'ta, Mars Boğa'ya taşınacak ve bazılarınız yeni ebeveynler olabilirsiniz. Çoğunlukla egonuzdan dolayı aşk hayatınızda gerilimler ortaya çıkabilir. Bu sorunları olabildiğince çabuk çözün.
Mart ayında, bir güven düşüşü yaşayabilirsiniz ve işyerinizde bazı engeller ortaya çıkabilir.

Odaklanma yeteneği, sorunları hızlı ve verimli bir şekilde nasıl çözeceğinizi anlamanıza yardımcı olacak.

İlkbaharın başlarında, güzel bir romantik evreye girecek ve aynı zamanda gelirde bir artış yaşayacaksınız.

Jüpiter, 6 Nisan'da Oğlak burcuna taşınırken, iş yerinde kişiler arası bağlantılarla mücadele edebilirsiniz. Sınırları cazibeyle harmanlamaya çalışın.

Haziran ayı itibariyle, profesyonel olarak çok iyi davranacaksınız ve özellikle sakin tavrınız nedeniyle gerçekten parlayacaksınız. Enerjiniz oldukça hafif yürekli ve eğlenceli olacak.
Bir takıma liderlik ediyorsanız, insanlar huzurunuzda mutlu hissedecekler, gemiyi en iyi yöne yönlendireceksiniz. Finansal olarak, bu ay hem parasal kayıp hem de beklenmedik finansal kazançlarla karışık olacak.

Temmuz, para açısından sizin için çok güçlü bir ay ve Temmuz ayında, paranızı yatırmaya başlamak için harika bir zaman.

25 Temmuz'da Merkür'ün Yengeç burcuna hareketi sayesinde sizin için iyi çalışacak.

Her şeyin nasıl çalıştığını bilmiyorsanız, iyi bir finans uzmanına danışın. Bu dönem, evlilik için çok hayırlı bir zaman ve bekarların aşkı bulması için harika bir fırsat. Kariyeriniz dörtnala gidecek ve tamamen borçsuz olma yolundasınız.
26 Ağustos itibariyle, Başak'ta Merkür'ün varlığı kariyerinizde ortaya çıkan her türlü zorluğun üstesinden gelmenize izin verecek, ancak hazırlıklı olmanız gereken bazı finansal inişler ve çıkışlar olabilir.

Eylül, 22 Eylül'de Terazi'deki Merkür'ün etkisi sayesinde rüyaların gerçekten gerçekleşebileceği ve tezahür için mükemmel bir zamana işaret edecek. Bol miktarda para harcayabilirsiniz. Özellikle işveren iseniz, genişleme için büyük ve uzun hayaller kuracaksınız. Ekim ayında, kendinizi zayıf, yorgun ve tükenmiş hissedebilirsiniz. Bu yüzden içeri odaklanın ve herhangi bir zorluktan kurtulmak için meditasyon ve yoga yapın.

Venüs, 2 Ekim'de Akrep'e taşınacak. Akrep gelişmek için kendi duygularının derinliğini keşfetmeyi arzuluyor.

Yıl sona ererken, tavsiye ve netlik için üst yönetimi arayacak güvene sahip olacaksınız.

Onların sözleri size iyi rehberlik edecek. Enerjiniz yüksek olacak ve saldırganlık olarak algılanabilir.

Bir anlaşmayı imzalarken veya her alanda tatsız sonuçlar yaratabilir.

Neyi başardığınızı ve hala yapılması gerekenleri düşünerek yılı bitirmelisiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI