Dr. Civanım'dan Sıradışı Sorulara Yanıtlar

Acemi delikanlı derinliklere girememiş - DOKTOR CİVANIM

22.03.2024 21:21 | Güncelleme Tarihi: 22.03.2024 21:21

SORU
Sevgili Civan Hocam, nasılsınız ben Tahir. Geçen hafta başıma bir durum geldi. Erken yaz havasını bahane edip kız arkadaşımın isteği ile denize serinlemeye girdik hocam. Hava sıcak, denizin içi serin olunca sevgilimle kaçınılmaz temasımız oldu. Ama korunaksız, çaresiz halde o ateşin sonucu denizin içinde spermlerim yüzmeye başladı. Birkaç gündür aklıma takıldı, bilirse Civan Hocam bilir dedim. Benim spermlerim denizdeki balıkları hamile bırakır mı hocam?
CEVAP
Benim yaz ateşi erken basan evlatlarım. Tabi ki ateşiniz yüksek, sönmesi için serin sularda DERİNLİKLERE doğru girmen gerek. Ama ateşin suyu anlaşılan derinlikler yerine DALGALARLA buluşmuş. Ahhh sizi gidi gençler ah, acemilik böyle işte. Bir şey diyeceğim ama neyse, bende kalsın.
Evladım, gelelim sorunun cevabına. Çok merak edeceğine denize girdiğiniz yerde bir balıkçı bul ona sor, son günlerde tuttuğu balıklardan hiç senin gözüne, burnuna, dudağına benzeyen BALIK var mıymış!..
Yok derse merak etme, BALIK ÇOCUGUN olmayacak. Sen yine de Civan Hocanı dinle, ateşin suyunu derinliklere sal gitsin evladım, sal gitsin.

YAZARIN DİĞER YAZILARI