Gazette’nizin 8. Yaşı Kutlu Olsun… - HÜSEYİN GÜL

10.1.2022 09:27:00

10 Ocak 2014 tarihinde basın-yayın sektörüne somut bir şekilde adım atan Gazette, siz değerli okurlarımızın sayesinde 8. yaşını kutluyor.

‘’Her Eve Her Gün 1 Gazette’’ şiarıyla çıktığımız bu yolda; daima dinamik, inovatif ve ileriye odaklı adımlar atmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yaptığımız her haberde, her söyleşide Adana’nın ve Adanalıların hakkını gözeterek; ‘’Bundan daha iyisini nasıl yaparız?’’ sorusunu soruyor olmanın bilinciyle hareket ediyoruz…

Gözbebeğimiz Gazette’yi bu kutsal mesleğin mensuplarının kutladığı gün olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde siz değerli okurlarımızla buluşturmuş olmak ise her zaman bir başka gurur kaynağımız oluyor.

Basın, toplumsal bilinci artırmak, kamu yararının tesisi ve doğru bilgi akışını sağlamak, kamu ile vatandaş arasındaki köprü olmak açısından çok önemlidir. En temel haklardan biri olan haber alma hakkının güvencesidir basın.

Kamuoyunu basın meslek ilkeleri çerçevesinde doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendiren basın mensupları, çağdaş yaşamın vazgeçilmez bir unsurudur ve öyle olmaya da devam edecektir.

Bizler de her daim bunun bilinciyle hareket etmeye devam edeceğiz…

Her daim Adana’nın ve Adanalının çağının gerisinde kalmaması için haberler üretmeye devam edeceğiz.

Bu sayede bu kutsal mesleği icra etmekten duyduğum onur ile; hem 10 Ocak 2014 yılında bu sektöre adım atan hepimizin gözbebeği Gazette’nin 8. yaşını hem de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum…

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI