Yatakta Seks Süresi Nasıl Uzatılır ?

Seks süresi nasıl uzatılır? - TUTKUNUN PERİSİ

25.04.2024 22:42 | Güncelleme Tarihi: 25.04.2024 22:51

Aslında bu biraz sıkıntılı bir konu. Hani hepimiz uzun uzun sevişelim istiyoruz, elbette ama yatağa girince de sabırsız davranıyoruz. Peki, seks süresini uzatmak istedik diyelim. Ne yapacağız?

Geçtiğimiz günlerde bir dergide yayınlanan bir araştırmaya göre ortalama seks 3-13 dakika arasında değişiyormuş. 13 dakika kabul edilebilir gibi. Ancak 3 dakika nedir sevgili okurum. Işık hızını keşfettiniz de haberimiz mi yok? Tabi, 3 dakikada kadının orgazma ulaşmadığını da tahmin etmişsinizdir. Hal böyle olunca erkeklerden mutlusu yok ama kadınlar gene üzgün...

Lafım erkeklere de kadınlara da. Her seferinde uzun uzadıya olsun demiyoruz ancak birazcık keyfini çıkarmak istediğiniz zamanlarda bu önerileri mutlaka deneyin.

Ön sevişme
Uzmanlar bas bas bağırıyor ön sevişme önemli diye. E bir kere de dinleyin değil mi? Kimi çoraplarını çıkarıp yatağa girmeyi ön sevişme sanıyor herhalde. Hayır sevgili okurum. Ön sevişme dediğin öpüşmedir, dokunmadır. Yapın, pişman olmazsınız.

Pozisyonu iyi seçin
Seks süresini uzatalım iyi güzel de bu sabahları çalan alarmı ertelemeye benzemiyor. Fiziksel gerçekleri de göz önünde bulundurup mantıklı pozisyon seçimleri yapın. Kadınların üstte olduğu pozisyonlarda seksin daha uzun sürdüğünü gösteren araştırmalar var. Yani kısacası ya bu "deveyi" güdeceksin ya da gideceksin

Erkeğin rahatlaması şart
Stresli erkeklerin rahatlamış erkeklerden daha hızlı orgazm olduğu söyleniyor. Onu sakinleştirmek için ise sizin de rahat ve sakin davranmanız gerekiyor. Yatakta otobüse binmek için koşar gibi dangıl dungul sevişmeyin. Biraz sakin hareket edin. Ara verin, sonra yeniden devam edin. Onu rahatlatmaya çalışın. Orgazm olacağını anladığınız an geri çekilin ve heyecanı düştüğünde devam edin.

Şansınız bol olsun!