Güncel Yol Durumu ve Kapalı Yollar

Bugün hangi yollar kapalı?

Bugün hangi yollar kapalı?

Türkiye'de karayolu kullanıcıları, Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan güncel duyurular doğrultusunda dikkatli olmalıdır. TEM Otoyolu'nda Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarımı sebebiyle 22.00-06.00 saatleri arasında şerit daraltması uygulanmaktadır.


Manisa-Turgutlu yolunun 1-7. kilometrelerinde devam eden yol yapım çalışmaları, ulaşımın bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanmasını gerektirmektedir. Ankara-Kırıkkale yolunun 25-27. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları, her iki istikamette şerit daraltması ve aktarması ile kontrollü ulaşım sağlanmaktadır.

Aydıncık-Anamur yolunun 23-25. kilometrelerinde (Büyükeceli-Yanışlı mevkileri) patlatmalı yol yapım çalışmaları, saat 17.00'ye kadar kontrollü bir şekilde devam edecek. Nevşehir-Aksaray yolunun 4-10. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları, bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam etmektedir.

Tokat-Niksar yolunun 36-38. kilometrelerinde şev tanzimi, Yenişehir-Bilecik yolunun 6-16. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları, İnebolu-Abana-Çatalzeytin yolunun 7-17. kilometrelerindeki heyelanlar nedeniyle bu bölgelerde kontrollü izin verilen ulaşım yollarıdır.

Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 61. kilometresindeki deniz tahribatı sebebiyle bölünmüş yolun Tirebolu-Espiye istikametinde tek şeritli ve kontrollü ulaşım sağlanmaktadır. Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri Konya-Antalya istikameti, sağ tüpün bakım onarım çalışmaları nedeniyle kapatıldığından ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır. Karayolu kullanıcıları, seyahatlerini bu güncel bilgiler doğrultusunda planlamalı ve trafik işaretlerine uymaya özen göstermelidir.

 

Etiketler:
kapalı yollar

DİĞER HABERLER