Aziz Yıldırım'dan Beşiktaş'a Ağır Eleştri

Aziz Yıldırım: Şampiyon olursak adaylıktan çekileceğim!

Fenerbahçe Başkan adayı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertlilerin sezonu şampiyon tamamlaması halinde başkan adaylığından çekileceğini duyurdu.

Aziz Yıldırım: Şampiyon olursak adaylıktan çekileceğim!

Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 30-31 Mayıs 2024 tarihlerinde Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecek. İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamazsa, Genel Kurul 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde aynı yer ve saatte tekrar toplanacak.

Kritik seçim öncesi başkanlığa adaylığını koyan Aziz Yıldırım, dikkat çeken bir açıklama yaptı. Yıldırım, Fenerbahçe şampiyon olduğu takdirde başkan adaylığından çekileceğini duyurdu.

"Şampiyon Olursak Adaylıktan Çekileceğim"

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'nin şampiyon olması durumunda başkan adaylığından çekileceğini belirterek, "Fenerbahçe şampiyon olursa, başkan adaylığından çekileceğim!" ifadelerini kullandı.

"Beşiktaş, Bu Tip Şeylerden Vazgeçsin"

Beşiktaş'ın Jose Mourinho ile anlaşma iddialarına da yanıt veren Yıldırım, "Beşiktaş, Jose Mourinho için '7 milyon euro'ya anlaştık' diyormuş. Üstüne 5 daha vereyim, 12'ye anlaşsınlar. Yalan konuşuyorlar. Bazı insanların tetikçiliğini yapmaya çalışıyorlar. Yakışmıyor Beşiktaş'a. Yanlış yapıyorlar. Çok şey söylerim ayıp olur. Buradan Sayın Hasan Arat'a söyleyeyim. Bu tip şeylerden vazgeçsinler. 7 milyon euroya geliyorsa, biz çekilelim. Bıraksınlar bu işleri. Beşiktaş'ın böyle bir gücü yok. Ayıp, beni daha fazla konuşturmasınlar. Birbirimize saygılı olacağız. Jose Mourinho, 'Reklam çekimi için İstanbul'a geldiğimde, Beşiktaş'tan 2 kişi otele geldi. Onlarla sohbet ettik' dedi. 'Öyle bir görüşmemiz olmadı' dedi. Konu budur." şeklinde konuştu.

"Galatasaray’a Karşı Üstünlüğümüzü Son Dönemlerde Kaybettik"

Aziz Yıldırım, Galatasaray'a karşı son dönemde üstünlüklerini kaybettiklerini dile getirdi. "Galatasaray’a karşı üstünlüğümüzü son dönemlerde kaybettik. Gittik yendik iyi oldu. Çocukların hepsi okula formalarla gitti. O mutluluğu hep beraber yaşadık. Biz Galatasaray’ı her zaman yeneriz." dedi.

"2018'den Bu Yana Bir Tane Çivi Bile Çakmadılar"

Ali Koç ve yönetimini eleştiren Yıldırım, "2018'den bu yana bir tane çivi bile çakmadılar. Boya badana bile yapmadılar. 2018'de planımız neyse ona devam edeceğiz. Yönetimi bilinçli olarak yarın öğleden sonra tamamlayacağız." ifadelerini kullandı.

 

DİĞER HABERLER

Mbappe
Mbappe'nin burnu kırıldı
18 Haziran 2024 Salı
Sergio Ramos, serbest kaldı
Sergio Ramos, serbest kaldı
17 Haziran 2024 Pazartesi
NBA’de final heyecanı bu gece
NBA’de final heyecanı bu gece
12 Haziran 2024 Çarşamba
98. Gazi Koşusu ne zaman yapılacak?
98. Gazi Koşusu ne zaman yapılacak?
10 Haziran 2024 Pazartesi